Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
31.03.2023
Neplátce DPH
Od 6.3.2023 jsme přestali být plátci DPH. číst celé
31.03.2023
Změna cen
Od 1.3.2023 probíhá změna cen vah, prosím informujte se ohledně aktuální ceny u jednotlivých produktů. Děkujeme. číst celé
15.06.2022
Od 1.7.2022 dochází ke změně cen
Od 1.7.2022 dochází ke změně cen vah společnosti KERN & SOHN GmbH z důvodu růstu cen materiálu, energií a přepravy. Ceny budeme postupně měnit, p... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

 

Foto standardu - Automatická interní kalibrace (CAL): Seřízení váhy pomocí interního motorového kalibračního závaží.Foto standardu - Receptura - úroveň C: Interní paměť na kompletní receptury s názvem a předepsaným obsahem ingrediencí. Vedení uživatele pomocí instrukcí na displeji. Přídavné komfortní funkce, jako je čárový kód a funkce zpětného odpočítávání.Automatická interní kalibrace (CAL): seřízení váhy pomocí interního motorového kalibračního závaží.

Foto standardu - Kalibrační program (CAL): K seřízení přesnosti. Je potřeba externí kalibrační závaží.Kalibrační program CAL: K seřízení váhy je potřeba externí kalibrační závaží.

Foto standardu - Paměť: Interní paměť např. na hodnoty táry, výsledky vážení, údaje o zboží, jednotky, atd.  Paměť: Interní paměť např. na hodnoty táry, výsledky vážení, údaje o zboží, PLU atd.

Foto standardu - Datové rozhraní RS-232:  k připojení váze k tiskárně, počítači nebo síti  Datové rozhraní RS-232: K připojení váhy k tiskárně, počítači nebo síti.

Foto certifikátu - Datové rozhraní RS-485: K připojení váhy k tiskárně, PC nebo jiným periferním zařízením. Vysoká tolerance vůči elektromagnetickému rušení.

Foto standardu - Datové rozhraní USB:  K připojení váhy k tiskárně, PC nebo jiným periferním zařízením.   Datové rozhraní USB: K připojení váhy k tiskárně, PC nebo jiným periferním zařízením.

Foto certifikátu - Bezdrátová komunikace pomocí BluetoothDatové rozhraní Bluetooth: K přenosu dat z váhy do tiskárny, PC nebo jiných periferních zařízení.

Datové rozhraní WLAN: K přenosu dat z váhy do tiskárny, PC nebo jiných periferních zařízení.

Control outputs (optocoupler, digital I/O) to connect relays, signal lamps, valves etc.Řídící výstup (Optočlen, digitální vstup/výstup): K připojení relé, signálních kontrolek, ventilů atd.

Foto standardu - Rozhraní k připojení druhé váhy Rozhraní: K připojení druhé váhy.


Foto standardu - Síťové rozhraní: K zapojení váhy do sítě Ethernet. U vah KERN je možné připojení pomocí univerzálního adaptéru   RS-232/LAN. Síťové rozhraní: K zapojení váhy do sítě Ethernet. U vah KERN je možné připojení pomocí unirzálně připojitelného adaptéru RS 232/LAN.

Foto standardu - Vytváření protokolů GLP/ISO: Tisk protokolů výsledků vážení s datem, časem a pořadovým číslem. Pouze s tiskárnami KERN. Vytváření protokolů GLP/ISO: Váha vydává protokoly s výsledky vážení, datem a časem nezávisle na připojené tiskárně.

GLP/ISO log: with weight, date and time. Only with KERN printers, see AccessoriesVytváření protokolů GLP/ISO: Tisk protokolů výsledků vážení s datem, časem. Pouze s tiskárnami KERN.

 


Alibi speicher

Foto standardu - Počítání kusů: Volitelná funkce referenčního počítání kusů. Přepínání displeje z kusů na hmotnost a naopak.Počítání kusů: Volitelné referenční počty kusů. Přepínání displeje z kusů na hmotnost.

Recipe level A: Separate memory for the weight of the tare container and the recipe ingredients (net total).Receptura- úroveň A: Možnost sečtení hmotnostních hodnot ingrediencí receptury a tisk celkové hmotnosti receptury.

Recipe level B: Internal memory for complete recipes with name and target value of the recipe ingredients. User guidance through displays.Receptura- úroveň B:nterní paměť na kompletní receptury s názvem a předepsaným obsahem ingrediencí. Vedení uživatele pomocí intrukcí na displeji.

Recipe level C: Internal memory for complete recipes with name and target value of the recipe ingredients. User guidance through displays. Additional convenient functions, such as barcode aReceptura-úroveň C: Interní paměť na kompletní receptury s názvem a předepsaným obsahem ingrediencí. Vedení uživatele pomocí instrukcí na displeji, funkce odpočítávání, násobení, rozpoznávání čárových kódů.

Sumarizace- úroveň A: Hmotnostní hodnoty stejného zboží se mohou sčítat a součet vytisknout.

Sumarizace- úroveň C: Interní paměť na kompletní receptury s názvem a předepsaným obsahem ingrediencí. Vedení uživatele pomocí instrukcí na displeji, funkce odpočítávání, násobení, rozpoznávání čárových kódů.

Foto standardu - Určování procent: Stanovení odchylky v % od požadované hodnoty (100 %). Určování procent: Zobrazení odchylky od referenční hmotnosti (100%) v % místo v gramech.
Foto standardu - Jednotky vážení: Možnost přepínání stisknutím tlačítka, např. na nemetrické jednotky. Další podrobnosti viz Internet. Jednotky vážení: Přepínání stisknutím tlačítka např. na nemetrické jednotky.Foto standardu - Vážení s tolerancí (kontrolní vážení): Možnost naprogramování horního a dolního limitu např. při dávkování a třídění.Vážení s tolerancí (kontrolní vážení): Možnost naprogramování horního a dolního limitu např. při dávkování a třídění.

Foto standardu - Vážení bez otřesů: (program vážení zvířat) Za účelem získání stabilní hodnoty se provádí odfiltrování vibrací Program pro vážení zvířat: Za účelem získání stabilní hodnoty se provádí odfiltrování otřesů.

Foto standardu - Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě IPxx: Třída krytí je uvedena v piktogramu. Viz Lexikon.Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě. Vhodný je krátkodobému kontaktu s kapalinou. K čištění používejte vlhkou utěrku. Prachotěsné provedení.

Foto standardu - Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě IPxx: Třída krytí je uvedena v piktogramu. Viz Lexikon. Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě. Vhodný ke krátkodobému použití v mokrých prostorách. Čištění proudem vody. Krátkodobé ponoření je možné. Prachotěsné.

Foto standardu - Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě IPxx: Třída krytí je uvedena v piktogramu. Viz Lexikon.Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě. Vhodný k trvalému použití v mokrých prostorách. Čištění proudem vody. Ponoření je možné. Prachotěsné.


Ochrana proti výburchu ATEX: Takto označené přístroje jsou určené k použití v průmyslových prostředích, kde hrozí nebezpečí výbuchu. Označení ATEX je vždy uvedeno u příslušného přístroje.

Foto standardu - Nerez ocel: Váha je chráněná proti korozi. Nerez ocel: Váha je chráněna proti korozi.

Foto standardu - Podpodlahové vážení: Možnost zavěšení zátěže na spodní straně váhy. Podpodlahové vážení: Možnost zavěšení břemena na spodní straně váhy.

Foto standardu - Napájení bateriemi: Váha je připravena k napájení bateriemi. Typ baterie je uveden u každého konkrétního přístroje.Napájení bateriemi: Přístroj je připraven k napájení bateriemi. Typ baterií je uveden u každého konkrétního přístroje.

Foto certifikátu - Napájení dobíjecí baterií: Dobíjecí sada. Napájení dobíjecí baterií: Přístroj s dobíjecí baterií.

Foto standardu - Síťový adaptér: 230V/50Hz. Sériově německý standard. Na objednávku lze dodat i standard GB, AUS nebo USASíťový adaptér: 230V/50Hz. sériově německý standard.

Univerzální síťový adaptér, vhodný pro použití v A: EU,GB,  B: EU, GB, USA C: EU,GB,USA, AUS.

Foto standardu - Napájecí zdroj: Zabudovaný ve váze. 230V/50Hz v německém provedení. Na objednávku i standard GB, AUS nebo USA.Napájecí zdroj: Zabudovaný ve váze. 230V/50Hz v německém provedení. Na objednávku i další standardy jako GB, AUS nebo USA.

Foto standardu - Tenzometrický pásek: Elektrický odpor na elastickém deformačním tělese. Tenzometrický pásek: Elektrický odpor na elastickém deformačním tělese.

Foto standardu - Elektromagnetická kompenzace síly: Cívka v permanentním magnetu. Poskytuje nejpřesnější vážení. Elektromagnetická kompenzace síly: Cívka v permanentním magnetu. Poskytuje nejpřesnější vážení.

Tuning fork principle: A resonating body (like a tuning fork) is electromagnetically excited, causing it to oscillate. The measured value is calculated via the change in frequency correspon

Princip ladičky: Rezonanční těleso se elektromagneticky rozkmitává v závislosti na zatížení.

Foto standardu - Jednočlánková technologie: Rozvinutí principu kompenzace síly s nejvyšší přesností.Jednočlánková technologie: Rozvinutí principu kompenzace síly s nejvyšší přesností.

 


 

TOPlist

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz