Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
15.06.2022
Od 1.7.2022 dochází ke změně cen
Od 1.7.2022 dochází ke změně cen vah společnosti KERN & SOHN GmbH z důvodu růstu cen materiálu, energií a přepravy. Ceny budeme postupně měnit, p... číst celé
09.03.2021
Půjčovna kojeneckých vah
Půjčovna kojeneckých vah Elektronická kojenecká váha Váživost 20 kg / Dílek 10g Nový design ve spojení se snadnou obsluhou předurčují tuto váhu p... číst celé
05.03.2021
Změna cen
LEVNĚJŠÍ VÁHY KERN EMB-S https://www.lava-vahy.cz/KERN-EMB-S-d398.htm KERN WTB https://www.lava-vahy.cz/KERN-WTB-d50.htm KERN RIB https://www.la... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

 

Foto standardu - Automatická interní kalibrace (CAL): Seřízení váhy pomocí interního motorového kalibračního závaží.Foto standardu - Receptura - úroveň C: Interní paměť na kompletní receptury s názvem a předepsaným obsahem ingrediencí. Vedení uživatele pomocí instrukcí na displeji. Přídavné komfortní funkce, jako je čárový kód a funkce zpětného odpočítávání.Automatická interní kalibrace (CAL): seřízení váhy pomocí interního motorového kalibračního závaží.

Foto standardu - Kalibrační program (CAL): K seřízení přesnosti. Je potřeba externí kalibrační závaží.Kalibrační program CAL: K seřízení váhy je potřeba externí kalibrační závaží.

Foto standardu - Paměť: Interní paměť např. na hodnoty táry, výsledky vážení, údaje o zboží, jednotky, atd.  Paměť: Interní paměť např. na hodnoty táry, výsledky vážení, údaje o zboží, PLU atd.

Foto standardu - Datové rozhraní RS-232:  k připojení váze k tiskárně, počítači nebo síti  Datové rozhraní RS-232: K připojení váhy k tiskárně, počítači nebo síti.

Foto certifikátu - Datové rozhraní RS-485: K připojení váhy k tiskárně, PC nebo jiným periferním zařízením. Vysoká tolerance vůči elektromagnetickému rušení.

Foto standardu - Datové rozhraní USB:  K připojení váhy k tiskárně, PC nebo jiným periferním zařízením.   Datové rozhraní USB: K připojení váhy k tiskárně, PC nebo jiným periferním zařízením.

Foto certifikátu - Bezdrátová komunikace pomocí BluetoothDatové rozhraní Bluetooth: K přenosu dat z váhy do tiskárny, PC nebo jiných periferních zařízení.

Datové rozhraní WLAN: K přenosu dat z váhy do tiskárny, PC nebo jiných periferních zařízení.

Control outputs (optocoupler, digital I/O) to connect relays, signal lamps, valves etc.Řídící výstup (Optočlen, digitální vstup/výstup): K připojení relé, signálních kontrolek, ventilů atd.

Foto standardu - Rozhraní k připojení druhé váhy Rozhraní: K připojení druhé váhy.


Foto standardu - Síťové rozhraní: K zapojení váhy do sítě Ethernet. U vah KERN je možné připojení pomocí univerzálního adaptéru   RS-232/LAN. Síťové rozhraní: K zapojení váhy do sítě Ethernet. U vah KERN je možné připojení pomocí unirzálně připojitelného adaptéru RS 232/LAN.

Foto standardu - Vytváření protokolů GLP/ISO: Tisk protokolů výsledků vážení s datem, časem a pořadovým číslem. Pouze s tiskárnami KERN. Vytváření protokolů GLP/ISO: Váha vydává protokoly s výsledky vážení, datem a časem nezávisle na připojené tiskárně.

GLP/ISO log: with weight, date and time. Only with KERN printers, see AccessoriesVytváření protokolů GLP/ISO: Tisk protokolů výsledků vážení s datem, časem. Pouze s tiskárnami KERN.

 


Alibi speicher

Foto standardu - Počítání kusů: Volitelná funkce referenčního počítání kusů. Přepínání displeje z kusů na hmotnost a naopak.Počítání kusů: Volitelné referenční počty kusů. Přepínání displeje z kusů na hmotnost.

Recipe level A: Separate memory for the weight of the tare container and the recipe ingredients (net total).Receptura- úroveň A: Možnost sečtení hmotnostních hodnot ingrediencí receptury a tisk celkové hmotnosti receptury.

Recipe level B: Internal memory for complete recipes with name and target value of the recipe ingredients. User guidance through displays.Receptura- úroveň B:nterní paměť na kompletní receptury s názvem a předepsaným obsahem ingrediencí. Vedení uživatele pomocí intrukcí na displeji.

Recipe level C: Internal memory for complete recipes with name and target value of the recipe ingredients. User guidance through displays. Additional convenient functions, such as barcode aReceptura-úroveň C: Interní paměť na kompletní receptury s názvem a předepsaným obsahem ingrediencí. Vedení uživatele pomocí instrukcí na displeji, funkce odpočítávání, násobení, rozpoznávání čárových kódů.

Sumarizace- úroveň A: Hmotnostní hodnoty stejného zboží se mohou sčítat a součet vytisknout.

Sumarizace- úroveň C: Interní paměť na kompletní receptury s názvem a předepsaným obsahem ingrediencí. Vedení uživatele pomocí instrukcí na displeji, funkce odpočítávání, násobení, rozpoznávání čárových kódů.

Foto standardu - Určování procent: Stanovení odchylky v % od požadované hodnoty (100 %). Určování procent: Zobrazení odchylky od referenční hmotnosti (100%) v % místo v gramech.
Foto standardu - Jednotky vážení: Možnost přepínání stisknutím tlačítka, např. na nemetrické jednotky. Další podrobnosti viz Internet. Jednotky vážení: Přepínání stisknutím tlačítka např. na nemetrické jednotky.Foto standardu - Vážení s tolerancí (kontrolní vážení): Možnost naprogramování horního a dolního limitu např. při dávkování a třídění.Vážení s tolerancí (kontrolní vážení): Možnost naprogramování horního a dolního limitu např. při dávkování a třídění.

Foto standardu - Vážení bez otřesů: (program vážení zvířat) Za účelem získání stabilní hodnoty se provádí odfiltrování vibrací Program pro vážení zvířat: Za účelem získání stabilní hodnoty se provádí odfiltrování otřesů.

Foto standardu - Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě IPxx: Třída krytí je uvedena v piktogramu. Viz Lexikon.Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě. Vhodný je krátkodobému kontaktu s kapalinou. K čištění používejte vlhkou utěrku. Prachotěsné provedení.

Foto standardu - Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě IPxx: Třída krytí je uvedena v piktogramu. Viz Lexikon. Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě. Vhodný ke krátkodobému použití v mokrých prostorách. Čištění proudem vody. Krátkodobé ponoření je možné. Prachotěsné.

Foto standardu - Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě IPxx: Třída krytí je uvedena v piktogramu. Viz Lexikon.Ochrana proti prachu a rozstřikované vodě. Vhodný k trvalému použití v mokrých prostorách. Čištění proudem vody. Ponoření je možné. Prachotěsné.


Ochrana proti výburchu ATEX: Takto označené přístroje jsou určené k použití v průmyslových prostředích, kde hrozí nebezpečí výbuchu. Označení ATEX je vždy uvedeno u příslušného přístroje.

Foto standardu - Nerez ocel: Váha je chráněná proti korozi. Nerez ocel: Váha je chráněna proti korozi.

Foto standardu - Podpodlahové vážení: Možnost zavěšení zátěže na spodní straně váhy. Podpodlahové vážení: Možnost zavěšení břemena na spodní straně váhy.

Foto standardu - Napájení bateriemi: Váha je připravena k napájení bateriemi. Typ baterie je uveden u každého konkrétního přístroje.Napájení bateriemi: Přístroj je připraven k napájení bateriemi. Typ baterií je uveden u každého konkrétního přístroje.

Foto certifikátu - Napájení dobíjecí baterií: Dobíjecí sada. Napájení dobíjecí baterií: Přístroj s dobíjecí baterií.

Foto standardu - Síťový adaptér: 230V/50Hz. Sériově německý standard. Na objednávku lze dodat i standard GB, AUS nebo USASíťový adaptér: 230V/50Hz. sériově německý standard.

Univerzální síťový adaptér, vhodný pro použití v A: EU,GB,  B: EU, GB, USA C: EU,GB,USA, AUS.

Foto standardu - Napájecí zdroj: Zabudovaný ve váze. 230V/50Hz v německém provedení. Na objednávku i standard GB, AUS nebo USA.Napájecí zdroj: Zabudovaný ve váze. 230V/50Hz v německém provedení. Na objednávku i další standardy jako GB, AUS nebo USA.

Foto standardu - Tenzometrický pásek: Elektrický odpor na elastickém deformačním tělese. Tenzometrický pásek: Elektrický odpor na elastickém deformačním tělese.

Foto standardu - Elektromagnetická kompenzace síly: Cívka v permanentním magnetu. Poskytuje nejpřesnější vážení. Elektromagnetická kompenzace síly: Cívka v permanentním magnetu. Poskytuje nejpřesnější vážení.

Tuning fork principle: A resonating body (like a tuning fork) is electromagnetically excited, causing it to oscillate. The measured value is calculated via the change in frequency correspon

Princip ladičky: Rezonanční těleso se elektromagneticky rozkmitává v závislosti na zatížení.

Foto standardu - Jednočlánková technologie: Rozvinutí principu kompenzace síly s nejvyšší přesností.Jednočlánková technologie: Rozvinutí principu kompenzace síly s nejvyšší přesností.

 


 

TOPlist

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz