Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
09.03.2021
Půjčovna kojeneckých vah
Půjčovna kojeneckých vah Elektronická kojenecká váha Váživost 20 kg / Dílek 10g Nový design ve spojení se snadnou obsluhou předurčují tuto váhu p... číst celé
05.03.2021
Změna cen
LEVNĚJŠÍ VÁHY KERN EMB-S http://www.lava-vahy.cz/KERN-EMB-S-d398.htm KERN WTB http://www.lava-vahy.cz/KERN-WTB-d50.htm KERN RIB http://www.lava-... číst celé
17.02.2016
Zlevněné váhy
Snížení cen u váhy KERN PCD-Přesná váha s vysokým rozlišením s odpojitelným displejem pro maximální flexibilitu číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

Obchodní podmínky

Nákupní řád

 • Objednávka zboží provedená prostřednictvím internetového obchodu www.lava-vahy.cz je považována za závaznou.
 • Pokud si zákazník nevyzvedne poštovní zásilku a zboží je dopravcem vráceno zpět, provozovatel má nárok uplatňovat smluvní pokutu ve výši 1.000,- Kč na zákazníkovi.
 • Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že se obeznámil s obchodními podmínkami, a že s těmito podmínkami souhlasí.

 • Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.lava-vahy.cz, jehož provozovatelem je Lava - váhy Buková 126,Merklín 33452 IČ:68814712. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (dále jen "provozovatel") a kupujícího (dále jen "zákazník").

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 • Zákazník si vybere zboží jeho vyhledáním v katalogu zboží a jeho zahrnutím do elektronické (závazné) objednávky včetně požadovaného množství. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění dalších veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí zákazníkem.
 • Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.lava-vahy.cz jsou závazné. Podáním objednávky zákazník stvrzuje, že se seznámil s tímto nákupním řádem i reklamačním řádem.
 • Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží zákazníkem v místě jeho dodání a jeho zaplacení.
 • Místem dodání zboží je poštovní adresa uvedená zákazníkem v registračním formuláři.

Práva a povinnosti provozovatele

 • Provozovatel se zavazuje vyřídit objednávku a odeslat objednané zboží na místo dodání v termínu stanoveném v katalogu zboží. Dodací lhůta objednaného zboží odpovídá vždy dodací lhůtě zboží s nejdelší dodací lhůtou, které se v dané objednávce vyskytuje. Pokud provozovatel nebude moci dodat zboží v takto stanovené dodací lhůtě, bude o tom zákazníka informovat nejpozději do dvou pracovních dnů od přijetí závazné objednávky a současně navrhne náhradní řešení.
 • Provozovatel se zavazuje vystavit ke každé objednávce dodací list, resp. daňový doklad a předat je zákazníkovi společně se zbožím.
 • Provozovatel má právo odmítnout objednávku, pokud zákazník nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
 • Provozovatel má právo odmítnout objednávku či její část, stane-li se plnění dle této objednávky či její části nemožným (z důvodu vyprodání zásob, atd.), za předpokladu, že se nedohodne se zákazníkem na novém plnění.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout objednávku nebo její část ohledně zboží, které se již nevyrábí či nedodává v době uskutečnění objednávky zákazníkem. V případě, že tato situace nastane, bude provozovatel zákazníka bezodkladně informovat a případně mu navrhne jiné plnění.
 • Provozovatel je povinen chránit získané údaje o zákazníkovi v souladu s podmínkami uvedenými v pravidlech ochrana osobních dat.

Práva a povinnosti zákazníka

 • Zákazník je povinen uvést do registračního formuláře jméno a příjmení, popřípadě název firmy, správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno, a svoji emailovou adresu či telefon.
 • Zákazník nejpozději při převzetí objednaného zboží zaplatí celkovou cenu, včetně případného poštovného. S konečnou cenou je zákazník již srozuměn při vyplňování objednávky, ještě před jejím závazným potvrzením.
 • Zákazník má právo stornovat odeslanou objednávku nejpozději do dne dodání zboží.
 • Zákazník je povinen zajistit, aby nikdo neměl přístup k jeho přihlašovacímu jménu a heslu, které vyplnil při registraci. Porušení této povinnosti jde k tíži zákazníka.
 • Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu www.lava-vahy.cz zákazník dává provozovateli souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o zákazníkovi a o jeho nákupech.
 • Zákazník má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to provozovatele písemnou formou. Provozovatel se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o zákazníkovi z databáze vymazat.

Smluvní pokuty za nevyzvednuté zásilky

 • Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 1.000,- Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny předány společnosti www.uhrazeno.cz k vymáhání pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených. Objednávku můžete stornovat do max. 24 hod. od objednání.

Reklamace

 • Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetového obchodu www.lava-vahy.cz a právním řádem platným v ČR.

Odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka

 • Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené a kompletní zboží včetně případné dokumentace či návodu, bez známek užívání nebo opotřebení poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum, kdy provozovateli dojde projev vůle zákazníka spočívající v odstoupení od smlouvy). Tento bod se podle § 53 odst.8 občanského zákoníku netýka zboží upraveného podle přání nebo potřeb zákazníka.
 • Po obdržení vráceného zboží provozovatel obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku zaplacené ceny zboží způsobem, který si oba účastníci dohodnou. Poplatky za poštovné, balné a pod. se nevrací.
 • Před případným vrácením zboží, prosíme zákazníky, aby kontaktovali pracovníky provozovatele na emailové adrese: obchod@lava-vahy.cz

Závěrečná ustanovení

Odesláním elektronické objednávky zákazník bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží, včetně přepravného či poštovného, uvedenou v katalogu internetového obchodu www.lava-vahy.cz, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

TOPlist

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz